Rok szkolny 2012/2013

Osiągnięcia szkolnego zespołu teatralnego "Marionetki"

w Powiatowym Festiwalu Kultury "Teatralia" 2013 w Olkuszu

w Powiatowym Konkursie Teatralnym "Bajdurek" w Wolbromiu

w Przeglądzie Szkolnej Twórczości Artystycznej w Wolbromiu
Konkurs Teatralny

WYNIKI VII GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO - etap szkolny:

I miejsce - Dawid Pacia z kl. 4
II miejsce - Paulina Mól z kl. 6
III miejsce - Wiktoria Knap z kl. 6

Dawid Pacia zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu, który odbędzie się 08.05.2013.

MIEJSKO-GMINNY PRZEGLĄD GRUP JASEŁKOWYCH 2013

Dnia 09.01.2013r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Miejsko-Gminnym Przeglądzie Jasełek organizowanym co roku przez Dom Kultury w Wolbromiu. Grupa uczniów pod kierownictwem pani mgr Haliny Piwowarczyk oraz pani mgr Dominiki Urbaniak zaprezentowała przedstawienie jasełkowe pt. „Od nienawiści uchroń nas Panie”, którym zdobyła III miejsce.

Gratulacje!!!

ZAWODY PŁYWACKIE 2013

W dniu 10.01.2013r. odbyły się odbyły się gminne zawody pływackie szkół podstawowych na basenie w Wolbromiu. Uczniowie różnych szkół byli podzieleni na grupy wiekowe i style pływackie. Z naszej szkoły wzięło udział trzech uczniów z klas 5 i 6. W wyniku rywalizacji pomiędzy szkołami nasi uczniowie otrzymali następujące miejsca:

Miejsce II za pływanie w stylu dowolnym i srebrny medal – Kamil Januszek z klasy 6

Miejsce III za pływanie stylem klasycznym i brązowy medal – Bartosz Grabowski z klasy 6

Miejsce IV i dyplom za pływanie stylem klasycznym – Mikołaj Krężel z klasy 5.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do kontynuowania przygody z pływaniem.