Oddział przedszkolny

Rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Chełmie będzie przeprowadzona w dniach od 28 lutego do 4 marca 2022 roku zgodnie z harmonogramem terminów rekrutacji.

Terminy rekrutacji do odzdziału przedszkolnego.pdf

Informacja dla rodziców dzieci, które będą kontynuować  naukę w oddziale przedszkolnym:

Od 28.02.2022 r. od godziny 8:00 do 04.03.2022 r. do godziny 12:00 należy złożyć u dyrektora szkoły Kartę potwierdzenia o kontynuowaniu nauki w oddziale przedszkolnym (druk Karty potwierdzenia kontynuacji można pobrać u wychowawcy lub na stronie internetowej szkoły: http://spchelm.szkolna.net w zakładce Rekrutacja/Oddział przedszkolny).

Zgłaszanie dzieci kontynuujących edukację odbywa się bezpośrednio u dyrektora szkoły bez konieczności logowania się do systemu elektronicznego.
Ze względu na krótki czas tego etapu rekrutacji prosimy o niezwłoczne składanie potwierdzeń.

Informacja dla rodziców, którzy składają wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego:

Od 07.03.2022 r. do 11.03.2022 do godziny 12:00 należy złożyć wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Chełmie wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Wniosek o przyjęcie kandydata do oddziału przedszkolnego można też  złożyć logując się na stronie internetowej:
Strona będzie dostępna 7 marca 2022 r. od godz. 8:00.

W przypadku złożenia wniosku o przyjęcie kandydata poprzez system elektroniczny, należy wniosek wydrukować, podpisać go przez  rodziców/opiekunów prawnych, a następnie złożyć u dyrektora szkoły wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Można też złożyć wniosek o przyjęcie kandydata do oddziału przedszkolnego bezpośrednio  u dyrektora szkoły, na  wypełnionym druku (druki należy pobrać ze strony internetowej szkoły z zakładki Rekrutacja  lub u wychowawcy grupy).

Załączniki do pobrania:

1. Karta potwierdzenia kontynuacji edukacji.docx
  2. Wniosek o przyjęcie kandydata.docx
  3. Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia.docx
  4. Oświadczenie rodzica samotnie wychowującego dziecko.pdf
  5. Oświadczenie rodziców pracujących.pdf
  6. Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa.docx

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzoną rekrutacją naboru dzieci do odziału przedszkolnego proszę o pobranie poniższych dokumentów.

Załączniki do pobrania:

Oswiadczenie o wielodzietnoci rodziny kandydata

Oswiadczenie kandydata o uczęszczaniu do przedzkola/oddziału przedszkolnego

Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Trwa nabór dzieci do oddziału przedszkolnego i uczniów do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022

Harmonogram rekrutacji: czytaj więcej

Dokumenty dla kandydatów z obwodu szkoły.
Załączniki:

Zgłoszenie_do_szkoły_obwodowej.doc

Oświadczenie_o_miejscu_zamieszkania.doc

Dokumenty dla kandydatów spoza obwodu szkoły.
Załączniki:

Wniosek_przyjęcia_kandydata_spoza_obwodu_szkoły.doc

Oświadczenie_o_zatrudnieniu_rodziców_kandydata.doc

Potwierdzenie_woli_kandydata.doc

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Uwaga!

Potwierdzenie woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego dotyczy wyłącznie kandydatów, którzy składali dokumenty rekrutacyjne do placówek oświatowych innych niż obwodowe.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły przyjmowane są z urzędu.

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju, wolę przyjęcia należy potwierdzić poprzez wypełnienie druku Potwierdzenia woli (wzór do pobrania poniżej) i odesłanie skanu bądź zdjęcia dokumentu na adres e-mailowy jednostki oświatowej, tj. s.p.chelm@interia.pl

Druki do pobrania:

Potwierdzenie woli nauki spoza obwodu szkoły

Nabór do przedszkola i zerówki

W dniach od 02.03.2020r. (godz. 7:00) do 06.03.2020r (godz. 12:00) można składać deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021.

Zgodnie z harmonogramem, zgłaszanie kandydatów kontynuujących odbywa się bezpośrednio w przedszkolu (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu), w terminie od 2 marca (od godz. 7:00) do 6 marca (do godz. 12:00).

Druk do pobrania:

Druk dla dzieci kontynuujących przedszkole

Potwierdzenie woli (należy dostarczyć do szkoły w dniach od 23.03.2020r. do 26.03.2020r. po podaniu przez komisję rekrutacyjną w dniu 20.03.2020r. listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych)

Szczegółowy zasady postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas I Szkół Podstawowych został określony Regulaminie rekrutacji

W tym roku rejestrację do przedszkola i zerówki należy przeprowadzić elektronicznie (w przypadku takiej samej ilości punktów, o kolejności przyjęcia dziecka decyduje czas rejestracji w serwisie) pod adresem

W razie pytań lub wątpliwości wybrani pracownicy szkoły udzielą wyjaśnień i pomogą w wypełnieniu odpowiednich dokumentów.