Oddział przedszkolny

Czcionka:

INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo,

W związku z prowadzoną rekrutacją naboru dzieci do odziału przedszkolnego proszę o pobranie poniższych dokumentów.

Załączniki do pobrania:

Oswiadczenie o wielodzietnoci rodziny kandydata

Oswiadczenie kandydata o uczęszczaniu do przedzkola/oddziału przedszkolnego

Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Trwa nabór dzieci do oddziału przedszkolnego i uczniów do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2021/2022

Harmonogram rekrutacji: czytaj więcej

Dokumenty dla kandydatów z obwodu szkoły.
Załączniki:

Zgłoszenie_do_szkoły_obwodowej.doc

Oświadczenie_o_miejscu_zamieszkania.doc

Dokumenty dla kandydatów spoza obwodu szkoły.
Załączniki:

Wniosek_przyjęcia_kandydata_spoza_obwodu_szkoły.doc

Oświadczenie_o_zatrudnieniu_rodziców_kandydata.doc

Potwierdzenie_woli_kandydata.doc

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Uwaga!

Potwierdzenie woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego dotyczy wyłącznie kandydatów, którzy składali dokumenty rekrutacyjne do placówek oświatowych innych niż obwodowe.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły przyjmowane są z urzędu.

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju, wolę przyjęcia należy potwierdzić poprzez wypełnienie druku Potwierdzenia woli (wzór do pobrania poniżej) i odesłanie skanu bądź zdjęcia dokumentu na adres e-mailowy jednostki oświatowej, tj. s.p.chelm@interia.pl

Druki do pobrania:

Potwierdzenie woli nauki spoza obwodu szkoły

Nabór do przedszkola i zerówki

W dniach od 02.03.2020r. (godz. 7:00) do 06.03.2020r (godz. 12:00) można składać deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021.

Zgodnie z harmonogramem, zgłaszanie kandydatów kontynuujących odbywa się bezpośrednio w przedszkolu (bez konieczności logowania się do elektronicznego systemu), w terminie od 2 marca (od godz. 7:00) do 6 marca (do godz. 12:00).

Druk do pobrania:

Druk dla dzieci kontynuujących przedszkole

Potwierdzenie woli (należy dostarczyć do szkoły w dniach od 23.03.2020r. do 26.03.2020r. po podaniu przez komisję rekrutacyjną w dniu 20.03.2020r. listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych)

Szczegółowy zasady postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas I Szkół Podstawowych został określony Regulaminie rekrutacji

W tym roku rejestrację do przedszkola i zerówki należy przeprowadzić elektronicznie (w przypadku takiej samej ilości punktów, o kolejności przyjęcia dziecka decyduje czas rejestracji w serwisie) pod adresem

W razie pytań lub wątpliwości wybrani pracownicy szkoły udzielą wyjaśnień i pomogą w wypełnieniu odpowiednich dokumentów.

Wrzesień 2021