Konkurs plastyczny- „Ilustracja do wiersza Juliana Kornhausera”

Wyróżnienie -Kinga Serwatka - Szkoła Podstawowa w Chełmie (opiekun pani Ewa Fuglewicz)

Konkurs recytatorski - Poezja Juliana Kornhausera

Wyróżnienie : Karolina Mąkol ze Szkoły Podstawowej w Chełmie

Powiatowy konkurs recytatorski szkół podstawowych i gimnazjalnych.

KAROLINA MĄKOL SP w Chełmie - za zdobyte wyróżnienie w kat. szkoły podstawowe

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I-III szkoły podstawowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom.

I miejsce zajął Tomasz Sikora ze Szkoły Podstawowej w Chełmie (opiekun pani Agnieszka Lepiarczyk)

XI Gminny Konkurs Języka Angielskiego 2017

IV miejsce – Karolina Mąkol Szkoła Podstawowa w Chełmie (opiekun p. Agnieszka Lepiarczyk)

VIII miejsce Krzysztof Mąkol Szkoła Podstawowa w Chełmie (opiekun p. Agnieszka Lepiarczyk)