REKRUTACJA 2022/2023

Trwa nabór  uczniów do klasy I Szkoły Podstawowej w Chełmie na rok szkolny 2022/2023.

Informacja dla rodziców
Dokumenty rekrutacyjne:

1. Zgłoszenie dziecka do szkoły.doc
  2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania.pdf
  3. Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia.pdf

Informacje dla rodziców spoza obwodu szkoły:

Dokumenty rekrutacyjne:

1. Wniosek o przyjęcie kandydata spoza obwodu szkoły.doc
  2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania.pdf
  3. Potwierdzenie przez rodziców kandydata woli przyjęcia.pdf
  4. Oświadczenie o zatrudnieniu rodziców kandydata
  5. Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa

ZASADY REKRUTACJI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2020/2021

AKTUALNE terminy naboru na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice,

Zmianie ulegaja terminy naboru do I klasy. Co następuje zgodnie z nowym harmonogramem:

• 3 kwietnia 2020r. (piątek) o godzinie 12.00 mija termin publikowania list kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym,
  • 3 kwietnia 2020r. (piątek) od godziny 12.00 do 8 kwietnia 2020r. (środa) do godziny 14.00 rodzice powinni dostarczyć pisemne potwierdzenie woli przyjęcia kandydata,
  • 15 kwietnia 2020r. (środa) do godziny 12.00 nastąpi publikacja listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Uwaga!

Potwierdzenie woli przyjęcia do klas pierwszych dotyczy wyłącznie kandydatów, którzy składali dokumenty rekrutacyjne do szkół innych niż obwodowe.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie danej szkoły przyjmowane są z urzędu.

Ze względu na zaistniałą sytuację w kraju, wolę przyjęcia należy potwierdzić poprzez wypełnienie druku Potwierdzenia woli (wzór do pobrania poniżej) i odesłanie skanu bądź zdjęcia dokumentu na adres e-mailowy jednostki oświatowej, tj. s.p.chelm@interia.pl

Druki do pobrania:

Potwierdzenie woli nauki spoza obwodu szkoły

NIEAKTUALNE!

Szanowni Państwo.

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom Nr 6/2020 z dnia 13 stycznia 2020r. rozpoczyna się nabór do przedszkola, zerówki i do I klasy szkoły podstawowej według harmonogramu stanowiącego załączniki do zarządzenia.

Nabór do I klasy szkoły podstawowej

W dniach od 02.03.2020r. (godz. 8.00) do 05.03.2020r. (godz. 15:00) można będzie składać zgłoszenia do szkoły obwodowej przyjęcia dziecka do I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 (nabór odbywa się poza systemem elektronicznego naboru) oraz bezpośrednio w placówce szkolnej.

Druki do pobrania:

Oświadczenie o miejscu zamieszkania

Zgłoszenie do szkoły obwodowej

Wniosek o przyjęcie kandydata do szkoły podstawowej od 1 września 2020r. (dotyczy dzieci uprawnionych do uczęszczania do szkoły podstawowej)

Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy I do Szkoły Podstawowej (należy dostarczyć do szkoły w dniach od 17.03.2020r. do 19.03.2020r. po podaniu przez komisję rekrutacyjną w dniu 17.03.2020r. listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w procesie rekrutacyjnym).

Szczegółowe zasady postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz do klas I Szkół Podstawowych został określony Regulaminie rekrutacji

W razie pytań lub wątpliwości wybrani pracownicy szkoły udzielą wyjaśnień i pomogą w wypełnieniu odpowiednich dokumentów.