Parkrun Wolbrom

Co to jest parkrun Wolbrom?

To bieg na dystansie 5 kilometrów z pomiarem czasu organizowany co tydzień przez cały rok.

Kiedy organizowany jest bieg?

W każdą sobotę o 9:00 rano.

Gdzie organizowany jest bieg?

W Wolbromiu. Start z parkingu nad osirodkiem zdrowia

le kosztuje udział w biegu?

Nic – udział w biegu jest bezpłatny ale wymagane jest wcześniejsze dokonanie rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie.

Jak szybko muszę biec?

W ramach parkrun wszyscy biegamy dla własnej satysfakcji, dlatego każdy biegnie własnym tempem. Bez względu na to, jakie ono jest – zapraszamy!

Parkrun Wolbrom istnieje dzięki wolontariuszom!

parkrun jest w całości organizowany przez wolontariuszy. Jeżeli chcesz wesprzeć organizację biegówodwiedź sekcję Wolontariusze i wyślij swoje zgłoszenie na adres

Pażdziernikowe soboty w jesiennym lesie

Utworzono: 19.10.2017

Cudowna jesień w lesie.

Czasem słońce, czasem deszcz

Utworzono: 04.10.2017
Podobno nie ma złej pogody na bieganie. Nasi uczniowie i nauczyciele udowodili prawdziwość tego sloganu.

Nowi członkowie społeczności biegowej

Utworzono: 03.10.2017
29.09 2017r na imprezie intagracyjnej zostały uroczyście wręczone kody kreskowe potwierdzajęce rejestrację i uczestnictwo uczniów i nauczycieli w biegach Parkrun. Jest nasz już dziewięcioro, mamy nadzieję że to dopiero początek.

Bieg na koniec lata

Utworzono: 03.10.2017
Nasi uczniowie  i nauczyciele uczestniczyli w biegu na koniec lata i w biegach przygotowanych specjalnie dl adzieci i młodzieży przez Wolbrom Team

Wakacje z Parkrun