Dzień Edukacji Narodowej

Utworzono dnia 01.01.2017

Dzień Edukacji Narodowej

14 października jest dniem szczególnym. Wszyscy pracownicy szkoły obchodzą wówczas swoje święto.

W tym szczególnym dniu zebrano się na uroczystym apelu z okazji Święta Edukacji Narodowej. Uczniowie klas IV – VI pod kierunkiem pani Haliny Piwowarczyk przygotowali program słowno – muzyczny. Wierszem, scenkami z życia szkoły, piosenką i życzeniami podziękowali wszystkim pracującym nauczycielom za trud i cierpliwość wkładaną w nauczanie i wychowanie młodzieży. Nie zapomniano też o pani woźnej- Katarzynie Bielach, której praca zasługuje na szczególne uznanie.

Na uroczystość przybyli także nauczyciele emeryci, którzy na chwilę przenieśli się do przeszłości i przypomnieli sobie czasy, kiedy pracowali w tutejszej placówce.