Dzień nauczyciela

Utworzono dnia 03.11.2019

Dnia 11 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie uświetnili ten wyjątkowy dzień krótkim koncertem życzeń dla pedagogów i pracowników szkoły, w którym wyrazili podziękowanie za codzienny trud, poświęcenie i  troskę o dobro wychowanków.

W tym dniu ogłoszono wyniki konkursu plastycznego „Portret mojej pani” zorganizowanego dla klas młodszych oraz konkursu pod hasłem „Tak ich namalował świat, gdy mieli kilka lat...”. Zadaniem uczniów klas starszych było rozpoznanie pedagogów i pracowników na fotografiach z dzieciństwa. Konkurs okazał się nie lada wyzwaniem, ale liczyła się satysfakcja i dobra zabawa. Zwycięzcom wręczono nagrody.

Po części artystycznej pani Barbara Marchajska za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej wręczyła wyróżniającym się pracownikom nagrodę dyrektora szkoły.