Jasełka szkolne

Utworzono dnia 02.03.2017

Zgodnie z coroczną tradycją uczniowie naszej szkoły przygotowali jasełka szkolne, które zostały przedstawione społeczności szkolnej i zaproszonym gościom 20.12.2016 r. W tym roku nasi uczniowie oprócz gry aktorskiej, zaprezentowali również swoje umiejętności wokalne  i grę na instrumentach. Wszystkie towarzyszące przedstawieniu kolędy zostały zgrane i zaśpiewane przez naszych uczniów. Po jasełkach nastąpiło tradycyjne przełamanie się opłatkiem i składanie sobie nawzajem życzeń świątecznych. W ten oto sposób jak co roku zostaliśmy wprowadzeni w ten niezwykły nastrój związany ze Świętami Bożego Narodzenia.

6.01.2017 r jak od lat na spotkanie i wspólne kolędowanie zaproszeni zostali mieszkańcy naszej miejscowości i to dla nich nasi uczniowie zagrali powtórnie przedstawienie Jasełkowe. Nie obyło się bez wzruszeń , a spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd.