Utworzono dnia 30.03.2017

Dnia 08.03.2017r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie w tym dniu składali  swoim paniom i koleżankom najserdeczniejsze życzenia. Akademię prowadzili : Filip Ciempka – kl. 6, Paweł Tracz kl. 6 i Aleksander Rachwał kl. 5. Uczennice kl. 6: Karolina Mąkol, Katarzyna Mączka i Natalia Rolka, zaprezentowały atuty kobiecości w piosence „ Być kobietą, być kobietą ” i  „ Gdzie ci mężczyźn i”. Uczennice tej klasy  przedstawiły również  horoskop egipsko-tybetański. Uczniowie: Filip Ciempka, Aleksander Rachwał, Paweł Tracz i Krzysztof Mąkol  zaśpiewali utwór Bogusława Meca : „ Jej portret ”. Kończąc przedstawienie, uczeń Krzysztof Mąkol złożył życzenia, a wszyscy uczestnicy zaśpiewali piosenkę Sylwii Grzeszczak „ Tamta dziewczyna ”.

M. Stalmaska