Szafki - niespodzianki

Utworzono dnia 21.10.2015

20 października w pochmurny wtorkowy poranek na uczniów Szkoły Podstawowej w Chełmie czekała nie lada niespodzianka. Kiedy rano przekroczyli próg szkoły, ich oczom ukazało  się nowoczesne i kolorowe  wyposażenie  szatni. Dzieciaki skakały ze szczęścia i z zainteresowaniem oglądały nowe szafki. Pomysłodawcami  tej radości okazała się być  Pani Dyrektor Halina Knap oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chełmie. Póki co szafkami mogą się cieszyć uczniowie klas 4-6, ale już niebawem dołączą do nich młodsze dzieci – klasy 1-3 oraz przedszkolaki.

Czasem tak niewiele trzeba, aby spełnić czyjeś marzenia. Kolejny raz udało się i jest to doskonały dowód na to, że współpraca między rodzicami i gronem pedagogicznym naszej szkoły jest bardzo dobra.

Rodzice są wrażliwi na potrzeby swoich dzieci, które spędzają w szkole większość swojego czasu a dyrekcja i grono zawsze może liczyć na pozytywny odzew dotyczący wszelkich ich inicjatyw.

W imieniu uczniów : dziękujemy i prosimy o więcej ;)

Olga Kamińśka-Gamrot