Powitanie wiosny

Utworzono dnia 08.04.2016

Tegoroczną wiosnę uczniowie naszej szkoły powitali już pierwszego jej dnia. Uczniowie klas młodszych przegnali zimę paląc na placu szkolnym marzannę . Następnie odbył się konkurs „ Mam talent ”. Konkurs ten w naszej szkole organizowany jest już od kilku lat i pozwala wszystkim chętnym uczniom naszej szkoły na prezentację swoich talentów. Tegoroczni uczestnicy występowali w kategoriach : taniec, śpiew, recytacja wierszy i gra na instrumentach. Występy wszystkich uczestników nagradzane były gromkimi oklaskami zgromadzonej publiczności, a po skończonych pokazach jury miało nie lada problem z wyłonieniem finalistów. Po skończonym konkursie wszyscy uczniowie zostali zaproszeni do zabawy. Odbyły się konkursy plastyczny, rozwiązywania łamigłówek, a także skoczne zumby i inne zabawy integracyjne. Po takim przywitaniu, wiośnie nie pozostaje już nic innego, jak rozkwitnąć w pełni.

Ewa Fuglewicz