I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Utworzono dnia 19.05.2016

I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „WE LOVE ENGLISH” dla uczniów klas 1-3 oraz 4-6.

W dniach 5 i 6 maja 2016r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „WE LOVE ENGLISH”. Konkurs miał na celu doskonalenie znajomości języka angielskiego oraz motywowanie uczniów do nauki języka obcego. Obejmował wiedzę i umiejętności zawarte w podstawie programowej kształcenia ogólnego z języka angielskiego w szkole podstawowej przewidziane na bieżący rok szkolny na daną klasę. 5 maja z zadaniami konkursowymi zmagali się najmłodsi – uczniowie klas 1-3. Następnego dnia swoje wiadomości z języka angielskiego sprawdzali uczniowie klas starszych 4-6. Spośród uczniów każdej klasy, biorących udział w konkursie wyłoniony został jeden zwycięzca, który rozwiązując arkusz konkursowy przeznaczony dla odpowiedniej klasy zgromadził największą liczbę punktów. Zwycięzca ten otrzymał jednocześnie tytuł MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO. 17 maja 2016r. zniecierpliwieni uczniowie poznali wyniki rywalizacji i otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan Education. Tytuł MISTRZA JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLASY I zdobył Piotr Wołkowski, KLASY II Tomasz Sikora, KLASY III Zofia Bąchór. W klasach starszych tytuł powędrował do Krzysztofa Mąkol z klasy IV, Karoliny Mąkol z klasy V oraz Zuzanny Sikory z klasy VI. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!

Utworzono: 19.05.2016