Utworzono dnia 19.10.2015

Dnia 14.10.2015 roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Na początek głos zabrała Pani Dyrektor, która Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty złożyła najserdeczniejsze życzenia i podziękowania. Następnie rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez klasę drugą i szóstą pod kierunkiem pani L. Mąkol.

Młodzi artyści wierszem, piosenką oraz scenką humorystyczną uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie i troskę o dobro wychowanków.

Po występach artystycznych Samorząd Uczniowski w imieniu całej społeczności uczniowskiej, złożył życzenia i rozdał kwiaty wszystkim pracownikom naszej szkoły. Uwieńczeniem spotkania była dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski.