Pokoloruj nasz świat

Utworzono dnia 31.10.2014

Podaruj dzieciom z chorobą nowotworową przebywającym na leczeniu w szpitalu onkologicznym w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w KRAKOWIE-PROKOCIMIU nowe przybory szkolne

i materiały plastyczne(kredki, długopisy, pióra, ołówki, farby, bloki rysunkowe białe i kolorowe, papier kolorowy, pisaki, linijki, temperówki itp.) oraz książeczki, kolorowanki, puzzle, gry planszowe, klocki .

Zbiórka materiałów w naszej szkole odbywać się będzie od 6.10.- 13.10.2014 r., a następnie zostaną one przekazane do Fundacji.

Podsumowania akcji

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za udział w tegorocznej akcji „ Pokoloruj nasz świat ”. Większość uczniów naszej szkoły przyłączyła się do akcji wspierania dziecięcego oddziału onkologicznego przekazując przebywającym tam dzieciom zabawki, książki i przybory plastyczne. Wszystkie przyniesione przez uczniów rzeczy zostały przekazane FUNDACJI ROSA VITA. Jeszcze raz dziękujemy.